Fax Gönderin Alın

Yorumlar (3) Mart 16, 2015  |  Gönderen Müşteriler  |  Yayınlandı Site ve İnternet

Tüm çalışanlarınız kendi bilgisayarlarından fax gönderip alabilir, ve bunun için bilgisayarlarına hiç bir program yüklemenize gerek yok. Bilgisayarlarınızın haricinde ofis dışında iken cep telefonunuzdan dahi fax gönderip alabilirsiniz, ve tüm faxlar Nistro santralinizde arşivlenir.

Ayrıntılar

Gelişmiş Robot Operatör

Yorumlar (4) Mart 15, 2012  |  Gönderen Müşteriler  |  Yayınlandı Site ve İnternet

İstediğiniz kadar dallandırma yapabileceğiniz, arayan numara bilgisine, saat ve tarihe ve ya her dış hattınıza ayrı robot operatörler tanımlayabilirsiniz. Robot operatörden gelen çağrıları değişik varyasyonlarla kuyrukta bekletebilir, sırasını ve ortalama bekleme süresini söyleyebilirsiniz.

Ayrıntılar

Cep Telefonu Entegrasyonu

Yorumlar (5) Mayıs 25, 2010  |  Gönderen Müşteriler  |  Yayınlandı Site ve İnternet

Akıllı cep telefonunuz interneti olduğu her yerde Nistro santralinizin dahilisi olabilir, ofisinizin dış hattını kullanarak cebinizden arama yapabilir, veya ofisinizi arayan bir müşterinizi dahili olarak cep telefonunuza bağlayabilirsiniz. Ücretsiz olarak cep telefonunuzdan ofisinizle heryerden görüşebilirisniz.

Ayrıntılar

Resim Galerisi

Özellikler

Gelişmiş robot opertör sayesinde gelen çağrılara istediğiniz senaryoyu uygulayabilirsiniz, Sınırsız dallandırma, arayan kişileri farklı kuyruklara (Satış, Teknik vs) alabilir ve her kuyrukta müşteriye mecburi reklam anonsları dinletebilir, belirli aralıklarla reklam dinletebilir, kuyruktaki kişelere kaçıncı sırada olduğunu söyleyebilirsiniz.

Hakkımızda

Firmamız herzaman yeni çıkan ürünleri takip ederek, değişen ve gelişen iletişim sistemlerine kendisini hızlı bir şekilde adapte ederek müşterilerine bu anlamda teknoloji danışmanlığı yapmakta ve müşterilerinin gelişen teknolojiden faydalanmalarını sağlamaktadır.
Daha fazla bilgi edin...